ترابپور: اسماعیلی حقش را می خواهد، سعادتمند نمی تواند بهانه بیاورد

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، پیشکسوت استقلال معتقد است فرشید اسماعیلی حرف درستی زده و حقش را می خواسته اما نباید به این تندی آن را منتشر می کرد.

ترابپور: اسماعیلی حقش را می خواهد، سعادتمند نمی تواند بهانه بیاورد

حسین ترابپور مربی تیم گل گهر در گفت وگو با وبلاگ سفر و گردشگری، در مورد شرایط تیم سیرجانی گفت: به هر حال بعد از بازی با استقلال، کار ما تعطیل شد و با این که جزو اولین تیم هایی بودیم که به صورت آنلاین بازیکنان را تمرین می دادیم اما کار خود را در محیط بیرون ادامه ندادیم و منتظر ریشه کن شدن ویروس کرونا هستیم.

وی درباره پیش بینی اش از آینده لیگ برتر گفت: همه منتظر این هستیم که سازمان لیگ تصمیم بگیرد که چه اتفاقی خواهد افتاد. دیروز اعلام شد لیگ هلند بدون تعیین شدن قهرمان تعطیل شده اما دلیل نمی گردد ما این کشور را الگو قرار دهیم. کشورهایی مانند آلمان انگلیس هم می خواهند لیگ شان را به صورت فشرده برگزار نمایند، چرا نباید آن ها را الگو قرار دهیم. نتیجه باید در زمین بازی و در شرایط برابر تعیین گردد. نظر من این است که حتی به صورت فشرده هم شده لیگ را برگزار نمایند تا عدالت در زمین چمن اجرا گردد.

بازیکن سابق باشگاه استقلال درباره حواشی که بعد از مصاحبه فرشید اسماعیلی برای او ایجاد شد اظهار کرد: بازیکن با باشگاه قرارداد دارد و باشگاه موظف به اجرای تعهداتش است. به هر حال بازیکنان نیز روی این پول حساب کردند و با این تعطیلی ها، آن ها بیشتر از قبل به این پول نیاز دارند. البته من کار فرشید را تایید نمی کنم زیرا می توانست این قضیه را در خانواده استقلال نگه دارد و به این تندی صحبت نکند. این را هم بگویم که موضعی که برخی از پیشکسوتان باشگاه استقلال گرفتند هم درست نیست زیرا بازیکن حق دارد و حقش را می خواهد.

ترابپور درباره مدیریت سعادتمند گفت: من شناختی نسبت به او ندارم اما مسئولیت سنگینی را قبول نموده است. او می دانسته استقلال مسائل اقتصادی زیادی دارد و فردایی که رفت نمی تواند ادعا کند من نمی دانستم استقلال این همه بدهی دارد. امیدوارم برعکس مدیرهای قبلی راه چاره و تدبیری برای حل مسائل استقلال داشته باشد زیرا در این چند وقت تنها چیزی که مانع این تیم شده، مسائل اقتصادی بوده است. استقلال شرایط خوبی با استراماچونی داشت و نتایج خوبی با این مربی ایتالیایی می گرفت اما مسائل اقتصادی باعث شد برود و استقلال هم به حاشیه رفت.

او ادامه داد: استقلال با مجیدی نتایج بدی نگرفته اما آن 3 بازی بدون سرمربی استقلال را از قهرمانی دور کرد و اگر مسائل اقتصادی از بین نرود، سهمیه آسیا هم از دست استقلال پر خواهد کشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترابپور: اسماعیلی حقش را می خواهد، سعادتمند نمی تواند بهانه بیاورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابپور: اسماعیلی حقش را می خواهد، سعادتمند نمی تواند بهانه بیاورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید